Wiaty drewniane

Wiaty drewniane to solidne zadaszenia, które stosuje się, aby chronić auto przed deszczem i opadami śniegu lub gradu. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie, ponieważ wiaty drewniane mogą również tworzyć wygodną przestrzeń wypoczynkową. Potwierdzeniem tego są nasze realizacje.

Możemy wykonać dla Państwa wiaty drewniane ośmioboczne, platformy widokowe, obiekty bardziej lub mniej obudowane z miejscem do siedzenia oraz grillem. Wszystko zależy od przeznaczenia wiaty i wizji naszych klientów. Zapraszamy do oglądania naszych realizacji.

Coraz częściej nieodłącznym elementem w przydomowych ogrodach są wiaty. Mają one szerokie zastosowanie i mogą być przeznaczone do osłony różnych drobnych sprzętów, narzędzi, akcesoriów ogrodniczych oraz drewna na opał. Poza tym wiaty drewniane świetnie sprawdzają się również jako dodatkowe miejsce do ochrony samochodów przed warunkami atmosferycznymi. Jest to najbardziej popularna alternatywa dla osób nieposiadających garażu wpisanego w bryłę domu jednorodzinnego.

Najczęściej wykorzystywanym budulcem w ich budowie jest lite drewno. Z tego powodu wiaty drewniane są niezwykle wytrzymałe. Idealnie nadają się jako oryginalne miejsce na wypoczynek. W naszej ofercie znaleźć można wiaty z miejscem do grillowania, wiaty garażowe, wieże widokowe dla nadleśnictwa oraz wiele innych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na spełnianie powierzonych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

checkbox-12 Przykładowe realizacje (kliknij, aby powiększyć):

checkbox-12 WIATA EDUKACYJNA Z GRILLEM W OŚRODKU WCZASOWYM "NEPTUN", miejscowość Sianożęty [parametry: wiata drewniana, wymiar 8x8 m, kryta gontem bitumicznym, podłoga POLBRUK, palenisko z granitu] (kliknij,  aby powiększyć)

checkbox-12 WIATA EKOPORT SZCZECIN (kliknij,  aby powiększyć)

checkbox-12 WIEŻA WIDOKOWA W NADLEŚNICTWIE BORNE SULINOWO. WYMIARY: WYSOKOŚĆ 5m, POWIERZCHNIA ZABUDOWY - 2,5 x 3 m , DACH KRYTY GONTEM BITUMICZNYM (kliknij,  aby powiększyć)