Tablica edukacyjna dla dzieci, tablice przyrodnicze, ścieżki edukacyjne, tropy zwierząt

Zajmujemy się tworzeniem wytrzymałych tablic, które umieszczane są między innymi w lasach czy rezerwatach przyrody. Taka tablica edukacyjna dla dzieci jest przede wszystkim okazją do poszerzenia wiedzy na temat natury i rozpoznawania roślin czy tropów zwierząt. Dorosłym zaś przypomina, że w odwiedzanym przez nich miejscu mieszkają zwierzęta, których nie należy płoszyć. Tablica edukacyjna dla dzieci jest doskonałym sposobem na to, aby zaspokoić ciekawość maluchów w każdym wieku. Otaczający świat jest dla nich pełen nierozwiązanych zagadek. Podczas rodzinnego spaceru po rezerwacie lub lesie przy pomocy takiej tablicy można między innymi urozmaicić dziecku podróż i spróbować rozpoznawać gatunki oraz tropy zwierząt.

Tablice przyrodnicze, które oferujemy, dotyczą także tematów segregacji odpadów, roślinności, ekosystemów oraz życia w różnych obszarach wodnych i lądowych. Taka tablica edukacyjna dla dzieci może być wykorzystywana na przykład podczas zajęć dodatkowych w szkołach.

Tablica edukacyjna dla dzieci może zostać wykonana w następujących formatach:

  • 75 x 100 cm;
  • 90 x 120 cm;
  • 150 x 100 cm.

Tematyka tablic edukacyjnych dla dzieci jest bardzo różnorodna - może ukazywać zarówno tropy zwierząt z uwzględnieniem zobrazowania danego gatunku, jak również bioróżnorodność flory naturalnej dla danego fragmentu lasu. Nasze projekty to ponad 150 gotowych wzorów, które mogą tworzyć świetne ścieżki edukacyjne. Na prośbę zamawiającego możemy opracować również nowy projekt tablic. Zapraszamy do kontaktu!

checkbox-12  Tablice gatunkowe (kliknij, aby powiększyć):

checkbox-12  Zamówienie indywidualne (kliknij, aby powiększyć):

checkbox-12  Przykładowe tablice edukacyjne (kliknij, aby powiększyć):

checkbox-12  Tablice dla EKOPORTU Szczecin, dotyczące tematyki segregacji odpadów i śmieci. Tablice w formacie 100 x 130 cm (kliknij, aby powiększyć):

checkbox-12  Tablice dla PZW - Radom (kliknij, aby powiększyć):

 

checkbox-12  Tablice: budki lęgowe PTAKI - przykładowe realizacje (kliknij, aby powiększyć):